MOBILE MARKETING
Mobile Marketing

Marketing mobilny to najnowsza technologia, która pomaga przyciągnąć nowych klientów – klientów, którzy więcej i częściej wydają pieniądze!!! Pomożemy Ci rozpocząć udaną kampanię marketingową w celu połączenia, komunikacji i utrzymania ciągłego napływu klientów.
Nasze Usługi


Marketing online jest uważany za jedną z najbardziej popularnych metod marketingu. Ale sama liczba użytkowników mobilnych przebija potencjał kampanii marketingowej online. Ponieważ użytkownicy telefonów komórkowych mają większą liczebność, skuteczność i ewentualny sukces mobilnej kampanii marketingowej mógłby być znacznie silniejszy od tego, czego można się spodziewać po kampanii marketingowej online, która nadal jest bardzo popularną metodą marketingu.


Tworzenie Aplikacji na Mobile

Tworzymy aplikacje na smartphone'y oraz tablety, aby doświadczenie użytkownika na Twojej stronie mobilnej było jak najbardziej korzystne.Strony Mobilne

Oferujemy szeroki zakres usług internetowych dla urządzeń mobilnych. Tworzymy dedykowane wersje stron internetowych pod telefony i tablety.SMS Marketing

Nasza platforma SMS Marketing zaprojektowana dla Twojej firmy umożliwia szybką komunikację i angażowanie klientów.

Czym się zajmujemy

Super Website jest zaufanym partnerem w marketingu mobilnym dla wielu europejskich marek. Nasi Klienci konsekwentnie chwalą się strategicznymi usługami, które uwalniają moc naszej technologii mobilnej, zarządzanie preferencjami i bogatą analitykę. Wykorzystaj nasze możliwości w wielu kanałach w wiadomościach SMS, MMS, mobilnych, głosowych, kodzie QR i poczcie email, aby stworzyć wspaniałe wrażenie na klientach.


Nasze usługi marketingu mobilnego

 

  • Strony internetowe dla urządzeń mobilnych
  • Marketing SMS
  • Kampanie wyszukiwania mobilnego
  • HTML5 i CSS3
  • Mobile Commerce
  • 2D Barcodes/QR Codes
  • Tworzenie aplikacji mobilnych
  • Wyswietlane kampanie marketingowe na telefonZacznij Budować
swój projekt


Pomożemy osiągnąć Ci wyznaczone cele oraz rozwinąć Twój biznes online.


ZACZNIJ TERAZ

TWORZYMY PIĘKNE RZECZY

Budujemy mosty w technologii internetowej, aby połączyć cele klientów z rzeczywistością online


ZOBACZ NASZE REALIZACJE