ONLINE MARKETING

Przystępny Marketing Online

Nasze nowoczesne podejście do reklamy skierowane jest na tworzenie i budowanie głębokiej miłości do Twojej marki. Mamy nietradycyjne podejście do tradycyjnych mediów – łamanie standardów, metod i przestarzałych praktyk angażowania odbiorców.
Email Marketing

Pakiet narzędzi email marketingowych, dzięki którym dostarczysz
oferty skrojone na miarę potrzeb subskrybentów. Zaplanujemy dla Twojej firmy skuteczną strategię email marketingową.Śledź kampanie. Monitoruj raporty.

Śledzenie skuteczności kampanii e-mail jest łatwiejsze z oprogramowaniem udostępnianym przez Super Website marketing email. Możesz łatwo uzyskać wgląd w to ilu odbiorców otworzyło email, w liczbę rezygnacji ze subskrybcji i statystyki. Super Website oferuje wiele sposobów na analizę i interpretację skuteczności kampanii.Gwarantowana wysyłka kampanii

Kampanie email mogą być wysyłane kiedy będziesz chciał, ponieważ są przechowywane w chmurze, dzięki czemu możesz mieć do nich dostęp w dowolnym miejscu i czasie używając komputera, tabletu lub telefonu. Zaplanuj swoją kampanię lub wyślij ją natychmiast. Sprawdź dostarczenie w raportach i statystykach. Wysoki poziom dostarczeń jest gwarantowany, ponieważ otrzymujemy informacje zwrotne od wszystkich głównych dostawców usług internetowych.Social Media Marketing

Potężne narzędzie komunikacji, media społecznościowe umożliwiają firmom poszerzanie bazy klientów. Jeśli zrobisz to dobrze, social media marketing może także zwiększyć skuteczność innych technik marketingowych – w tym SEO i SEM – pomagając budować naturalne połączenia i zwiększając ruch, świadomość, rozpoznawalność marki i przychylność robotów Google. Jeśli zmagasz się ze strategią mediów społecznościowych, zarządzaniem lub reklamą, możemy pomóc.Czym jest Social Media Marketing?

Social media marketing, lub SMM to forma marketingu internetowego wprowadzającego różne sieci social media, chcąc osiągnąć cele komunikacji marketingowej i brandingu. SMM obejmuje przede wszystkim działania związane ze społecznym udostępnianiem treści, filmów i obrazów w celach marketingowych, a także płatnej reklamy medialnej.


Jak możemy Ci pomóc?

Opracowujemy i wdrażamy strategie działań społecznościowych. Realizujemy kampanie w social mediach oraz różne formy komunikacji z użytkownikami za pomocą Facebooka. Zajmujemy się budową fanapge’a, copywitingiem, kampaniami reklamowymi (remarketing).Dlaczego potrzebujesz zarządzać social media?

Twoi klienci są w social media.

Niezależnie od branży, w jakiej znajduje się Twoja firma, Twoi klienci codziennie korzystają z mediów społecznościowych. Ważne jest żebyś utrzymał ich zainteresowanie i połączenie z Twoją marką, żebyś zawsze był ich pierwszą opcją.

Są tam ludzie szukający Twojej firmy.

Jeśli Twoja firma oferuje produkt lub usługę, można się założyć, że są ludzie mówiący o tym i szukający firm oferujących podobną usługę lub produkt. Nasza usługa zarządzania mediami społecznościowymi pomoże Twojej firmie włączyć się w rozmowę i generować nowych klientów.

Ludzie rozmawiają o Twojej firmie w mediach społecznościowych.

Musisz słuchać co Twoi klienci mówią o twojej firmie w mediach społecznościowych i odpowiadać na ich obawy. Nasze usługi zarządzania mediami społecznościowymi skupiają się na podkreśleniu pozytywnych aspektów tego, co Twoja firma ma do zaoferowania i serdecznych odpowiedziach na negatywne uwagi.

Firmy zasługują na profesjonalne zarządzanie mediami społecznościowymi.

Większość właścicieli firm i menedżerów marketingu nie ma czasu na zarządzanie wszystkimi ich kanałami społecznościowymi. Każdy członek naszej firmy posiada certyfikat zarządzania mediami społecznościowymi, nasza agencja pomoże Ci osiągnąć cele marketingowe i  zdobyć nową bazę klientów.Mobile Marketing

Marketing mobilny to najnowsza technologia, która pomaga przyciągnąć nowych klientów – klientów, którzy więcej i częściej wydają pieniądze!!! Pomożemy Ci rozpocząć udaną kampanię marketingową w celu połączenia, komunikacji i utrzymania ciągłego napływu klientów.Co robimy

Marketing online jest uważany za jedną z najbardziej popularnych metod marketingu. Ale sama liczba użytkowników mobilnych przebija potencjał kampanii marketingowej online. Ponieważ użytkownicy telefonów komórkowych mają większą liczebność, skuteczność i ewentualny sukces mobilnej kampanii marketingowej mógłby być znacznie silniejszy od tego, czego można się spodziewać po kampanii marketingowej online, która nadal jest bardzo popularną metodą marketingu.Nasze usługi marketingu mobilnego

  • Strony internetowe dla urządzeń mobilnych
  • Marketing SMS
  • Kampanie wyszukiwania mobilnego
  • HTML5 i CSS3
  • Mobile Commerce
  • 2D Barcodes/QR Codes
  • Tworzenie aplikacji mobilnych
  • Wyswietlane kampanie marketingowe na telefonZacznij budować
swój projekt


Pomożemy osiągnąć Ci wyznaczone cele oraz rozwinąć Twój biznes online.


ZACZNIJ TERAZ