PAY PER CLICK
Co to jest Pay Per Click?

PPC oznacza pay-per-click, model marketingu internetowego, w którym reklamodawcy wnoszą opłatę za każdym razem, gdy jakaś z ich reklam zostaje kliknięta. Zasadniczo, jest to sposób na zakup wizyt na  stronie. Reklama w wyszukiwarkach (Google AdWords) jest jedną z najbardziej popularnych form PPC. Pozwala reklamodawcom zamieścić reklamę w linkach sponsorowanych wyszukiwarki, gdy ktoś wyszukuje słowa kluczowe powiązane z ofertą firmy.
Zarządzanie PPC

Platformy takie jak Google AdWords i Bing Ads są bardzo ważne dla twojej firmy. Dzięki naszej wiedzy z zakresu marketingu pay-per-click (PPC) pomożemy ci w przeniesieniu reklam na wyższy poziom. Dostosujemy strategię i raportowanie do Twoich potrzeb. Zapewniamy wsparcie i wskazówki, których potrzebujesz do osiągnięcia celu. Niezależnie czy jest to maksymalizacja zwrotu z inwestycji, zwiększenie liczby potencjalnych klientów, czy też zwiększenie świadomości marki.Nasze Usługi Pay Per Click


Strategia PPC

Nasz proces kontroli PPC zaczyna się od zrozumienia celu oraz zasięgu, i prowadzi do analizy danych. Wysokość inwestycji zależy wyłącznie od Ciebie.


Reklama Bing

Nasz zespół posiada szkolenia i wiedzę fachową Bing, której potrzebujesz do najlepszego wykorzystania popularnej platformy PPC firmy Bing.Reklama społecznościowa

Program Super Website SEO może Ci pomóc w płatnych kampaniach społecznościowych, które pomogą nakierować docelowaych odbiorców do pożądanych działań.


Reklama Display

Reklamy displayowe będą nakierowane na użytkowników, którzy wyrazili już swoje zainteresowanie Twoją usługą lub produktem.Google AdWords

Przedstaw swoją ofertę klientom dokładnie w momencie, w którym szukają jej w Google. Zapłacisz tylko wtedy, gdy klikną reklamę i odwiedzą stronę Twojej firmy.


Remarketing & Retargeting

Poprawa ROI i zwiększenie konwersji dzięki marketingowi kierowanemu do użytkowników, którzy już wcześniej odwiedzili Twoją stronę.


Proces kampanii pay per click:

Usługa zarządzania pay-per-click (PPC) obejmuje:
  • Strategia kampanii PPC
  • Badanie i selekcja słów kluczowych
  • Tworzenie kreatywnych reklam
  • Konfiguracja kampanii
  • Zarządzanie stawką i śledzenie ROI
  • Optymalizacja i tworzenie Landing page
  • Zarządzanie i analiza kampaniiRezultaty

Raportujemy co miesiąc o sukcesach Twojej kampanii w zakresie konwersji, wyboru słów kluczowych i tekstu. Dodatkowo, po zapoznaniu się z raportem, umówimy się na jendogodzinną rozmowę z członkami Twojego zespołu, aby wyjaśnić postęp i kierunek kampanii, oraz odpowiedzieć na ewentualne pytania.

Zacznij budować
swój projekt


Pomożemy osiągnąć Ci wyznaczone cele oraz rozwinąć Twój biznes online.


ZACZNIJ TERAZ

TWORZYMY PIĘKNE RZECZY

Budujemy mosty w technologii internetowej, aby połączyć cele klientów z rzeczywistością online


ZOBACZ NASZE REALIZACJE