SOCIAL MEDIA MARKETING
Social Media Marketing

Potężne narzędzie komunikacji, media społecznościowe umożliwiają firmom dotarcie do klientów poszerzając bazę. Jeśli zrobisz to dobrze, marketing social media może także zwiększyć skuteczność innych technik marketingowych – w tym SEO i SEM – pomagając budować naturalne połączenia i zwiększając ruch, świadomość, rozpoznawalność marki i przychylność robotów Google. Jeśli zmagasz się ze strategią mediów społecznościowych, zarządzaniem lub reklamą, możemy pomóc.
Nasze Usługi


Budowa Fanpage’a

Założenie Fanpage’a dla firmy, organizacji, marki lub produktu oraz stworzenie identyfikacji wizualnej w tym grafiki w tle oraz miniaturki.Copywriting

Opracowanie treści reklamowych, informacyjnych i nowatorska kreacja artykułów stanowią dla marki ważne elementy w skutecznej komunikacji.Kampania reklamowa

Stworzenie zaawansowanej oferty firmy na fanpage’u oraz profesjonalnego formularza pozyskiwania danych od użytkowników w 100% zgodnie z prawem.
Czym jest Social Media Marketing?

Social media marketing, lub SMM to forma marketingu internetowego wprowadzającego różne sieci social media, chcąc osiągnąć cele komunikacji marketingowej i brandingu. SMM obejmuje przede wszystkim działania związane ze społecznym udostępnianiem treści, filmów i obrazów w celach marketingowych, a także płatnej reklamy medialnej.


Dlaczego potrzebujesz zarządzać social media?

Twoi klienci są w social media.

Niezależnie od branży, w jakiej znajduje się Twoja firma, Twoi klienci codziennie korzystają z mediów społecznościowych. Ważne jest żebyś utrzymał ich zainteresowanie i połączenie z Twoją marką, żebyś zawsze był ich pierwszą opcją.

Są tam ludzie szukający Twojej firmy.

Jeśli Twoja firma oferuje produkt lub usługę, można się założyć, że są ludzie mówiący o tym i szukający firm oferujących podobną usługę lub produkt. Nasza usługa zarządzania mediami społecznościowymi pomoże Twojej firmie włączyć się w rozmowę i generować nowych klientów.

Ludzie rozmawiają o Twojej firmie w mediach społecznościowych.

Musisz słuchać co Twoi klienci mówią o twojej firmie w mediach społecznościowych i odpowiadać na ich obawy. Nasze usługi zarządzania mediami społecznościowymi skupiają się na podkreśleniu pozytywnych aspektów tego, co Twoja firma ma do zaoferowania i serdecznych odpowiedziach na negatywne uwagi.

Firmy zasługują na profesjonalne zarządzanie mediami społecznościowymi.

Większość właścicieli firm i menedżerów marketingu nie ma czasu na zarządzanie wszystkimi ich kanałami społecznościowymi. Każdy członek naszej firmy posiada certyfikat zarządzania mediami społecznościowymi, nasza agencja pomoże Ci osiągnąć cele marketingowe i  zdobyć nową bazę klientów.Proces Zakupu


Strategia Rozwoju

Zarządzanie Reklamą

Zarządzanie Treścią

Tworzenie Contentu

Analiza & Raporty

W czym możemy pomóc?

Opracowujemy i wdrażamy strategie działań społecznościowych. Realizujemy kampanie w social mediach oraz różne formy komunikacji z użytkownikami za pomocą Facebooka.


ZACZNIJ TERAZ


ZREALIZOWANE PROJEKTY

Budujemy mosty w technologii internetowej, aby połączyć cele klientów z rzeczywistością online


ZOBACZ NASZE REALIZACJE